خشکشویی پرده های خود را به ما بسپارید.خوب شور متخصص خشکشویی انواع پرده های خانگی و اداری است.با سرویس جمع آوری و نصب دیگر خیالتان از بابت تمیز شدن پرده هایتان راحت باشد.خدمات خشکشویی پرده ما در تمام شهر قم فعال است و ثبت سفارش از طریق تماس با خوب شور و یا نصب اپلیکیشن خشکشویی امکان پذیر است.


نصب و جمع آوری برای شستن یا خشکشویی پرده یکی از سخت ترین کارهای خانه تکانی است.

پرده های خانه که عموما از جنس تور، حریر، مخمل یا پارچه ای می باشد. در طول سال پرده دچار دودگرفتگی ، کثیفی، چرک مردگی و کدر شدن می گردد.

از انجایی پرده از جمله وسایلی است که ارزش بالای قیمتی دارد، دوده زدایی، گردگیری و جلوگیری از چرک مردگی و کدر شدن از جمله موارد مهم در نگهداری پرده است.

عموما شستشو پرده میباست سالی یک مرتبه انجام شود تا پرده ها دچار چرک مردگی نشود.

پرده های روشن باید دو بار در سال شستشو و خشکشویی شوند.

پرده زبرا یکی از انواع پرده هاست که به دلیل عملکرد فوق العاده در کنترل نور ورودی پنجره ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

یکی از سوالاتی که کاربران هنگام ثبت سفارش خشکشویی پرده زبرا از ما میپرسند این است که آیا شما شستشوی پرده زبرا هم انجام میدهید؟

جواب این سوال بله است.

خوب شور یکی از معدود خشکشویی هایی است که خدمات شستشوی پرده زبرا را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد

پرده زبرا یا راه راه، ترکیب پرده های کرکره ای و پرده های رولی میباشد،کنترل نور یکی از مزیت های این نوع پرده به حساب می آید.

 

پرده شویی
بهترین راه حل برای شستشوی مناسب پرده ، استفاده از خدمات پرده شویی است.

خشکشویی پرده با استفاده از موادی که به بافت پرده آسیب نمی رساند ، می تواند علاوه بر شستشوی ،

زیبایی مناسبی برای پرده به همراه داشته و سبب حفظ عمر آن شود. علاوه بر این ،

شستشوی پرده با دستگاه های بزرگ و مجهز اتو بخار ، سبب زیبایی و نمای زیبایی برای پرده می گردد.

خشکشویی پرده توری
قبل از هر چیزی مهم و تصمیم بگیریم که پرده های توریه منزلمان را قراره با دست بشوریم یا با ماشین لباسشویی جواب در اکثر اوقات خیلی ساده است چون معمولاً همه انتخاب می کنند که پرده ها را با ماشین لباسشویی بشورند اما ما قراره تفاوت های بین این دو تا روش رو با هم بررسی کنیم تا بعد بتوانید راحت تر انتخاب کنید کنید که با کدام روش پرده های خانه تان را بشورید

مراحل خشکشویی پرده در خشکشویی ها
برخی پرده ها به دلیل اینکه از جنس خاصی هستند این امکان وجود ندارد که در به خانه به شستشوی آنها پرداخت. برخی دیگر به دلیل حجم بالا داخل ماشین لباسشویی جای نمی گیرند. در این زمان بهترین حرکت، استفاده از خشکشویی های آنلاین است.

در ادامه به این مسئله می پردازیم که آیا در تمام خشکشویی ها شستشوی پرده به یک صورت است؟ اگر در انتخاب خشکشویی تردید دارید، این گفتار در پی آن است شما را از تردید دربیاورد؛ پس با ما همراه باشید.

مراحل خشکشویی پرده به چه صورت است؟
همیشه برای استفاده از خشکشویی های محلی باید پرده را خودتان از میله بیرون آورده و تحویل فروشگاه دهید. در خشکشویی های آنلاین شما این امکان را دارید که از خود متصدیان خشکشویی بخواهید در محل حاضر شوند و پرده را از میله جدا کرده و به بهترین شکل بسته بندی کنند.

بعد از این مرحله کار شستشو در خشکشویی طی مراحل خاصی انجام می شود که در زیر آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

تفکیک پرده ها
در خشکشویی های محلی به دلیل کمبود فضا، دستگاه های کمی وجود دارند. این مسئله سبب می شود که بعضی پرده ها با توجه به جنسی که دارند، تفکیک نشوند. اما در خشکشویی های آنلاین سفارشات از قبل مشخص شده است بنابر این جداسازی آن ها راحت تر است؛

متصدیان بعد از تحویل گرفتن پرده، شروع به تفکیک آن ها بر اساس جنس و رنگ می کنند. در اکثر خشکشویی ها مراحل مشترک است؛ اما چیزی که اهمیت دارد نوع و کیفیت کار است. زمانی که شما پرده خود را به یک خشکشویی با تجربه می سپارید آرامش بیشتری در رابطه با مراحل خشکشویی پرده خواهید داشت.

تفکیک پرده ها در خشکشویی های معتبر به این صورت است که پرده های توری، مخمل، ساتن و حریر هر یک به صورت جداگانه شسته می شوند.

مرحله دیگر که اهمیت بالایی دارد تفکیک رنگ است. خشکشویی ها برای استفاده از محلول به رنگ پارچه نیز توجه بسیاری می کنند. این محلول ها در خشکشویی های معتبر از جنس بهتری برخوردار هستند و آسیبی به جنس و رنگ پرده نمی زنند.

لکه گیری
لکه ها در مراحل خشکشویی پرده قبل از شست و شو از بین می روند. زمانی که لکه ها کم باشند، با شستشو از بین می روند و احتیاجی به لکه بر نیست.اما زمانی که لکه ها زیاد باشند، یا از نوع مقاوم باشند، حتما قبل از شستشو متصدیان شروع به لکه گیری آن ها می کنند. اگر نگران از بین نرفتن لکه های پرده خود هستید، حتما قبل از تحویل، مکان لکه را به خشکشویی متذکر شوید.

خشک کردن پرده به چه صورت خواهد بود؟
زمانی که پرده ها شسته شدند لازم است که در لباسشویی های صنعتی آبگیری شوند. این مرحله بسیار اهمیت دارد؛ چراکه اگر این مرحله توسط ماشین های بی کیفیت صورت گیرد، صدمات جبران ناپذیری به پرده ها وارد خواهد شد. زمانی که پرده توسط خشک کن های نامناسب خشک شود دچار چروک هایی می شود که به راحتی باز نمی شوند.

مراحل خشکشویی پرده بنا به جنس آن متفاوت است. اگر چندین جنس مختلف را با یک روش خشکشویی کنند پرده ها آسیب می بینند. در ادامه به خشکشوی چند نوع پرده می پردازیم.

پرده مخمل قابل شستشو است؟
پرده مخمل به دلیل جنس خاصی که دارد سخت شسته می شود. بسیاری از دارندگان این نوع پرده از سپردن پرده های خود به خشکشویی بیم دارند. مراحل خشکشویی پرده مخمل در خشکشویی های آنلاین به بهترین نحو صورت می گیرند.

در مرحله ابتدایی خشکشویی پرده مخمل متصدیان شروع به بررسی جنس و رنگ پارچه می کنند. پس از تفکیک درست پرده مخمل زمان بررسی لکه ها و مشکلات پرده فرا می رسد. پرده مخمل به دلیل حساسیت بالایی که دارد خشکشویی ها از محلول های خاص و حساس استفاده می کنند. این کار سبب می شود که کوچکترین آسیبی به پرده زده نشود. در ادامه شستشوی پرده با بیشترین دقت انجام می شود.

پرده ها از جنس های مختلفی تشکیل می شوند و هریک نیاز به توجه خاص خود را دارند.